Webmail Sözleşmesi

BIYOKIMYAGER.ORG.TR WEBMAIL KULLANICI SÖZLEŞMESİ

1.) Yönetim tarafından şahsa açılmış olan @biyokimyager.org.tr uzantılı e-posta hesaplarının yönetimi ve sorumlulukları hesabı kullanan şahsa aittir.

2.) E-posta hesapları üzerinden dernek yetkililerinin haberi olmadan

a. Dernek adına yazışmalarda bulunmak,
b. Kendi çıkarları adına yazışmalarda bulunmak,
c. Spam mesaj gönderimi,
d. T.C. yasalarına aykırı davranışlarda bulunmak,
e. Hukuki süreç oluşturacak davranışlarda bulunmak, (dolandırıcılık, asılsız şikayetler, gerçek olmayan talepler, şahsa veya kurumlara hakaret, nefret söylemi, devlet büyüklerine saygısızlık vs.)

YASAKTIR ve şahıs hakkında gerekli yasal işlemler başlatma hakkına dernek yetkilileri ve karşı taraf bu yetkilere sahiptir.

3.) E-posta hesaplarının saatlik mesaj gönderme limitleri 100 adet olup, 250 mb. kotaya sahiptir. Limitleri aşan hesaplar askıya alınacaktır.

4.) Gerekli durumlarda e-posta hesaplarına müdahale hakkı dernek yönetimi ve webmastera aittir.

5.) Oluşacak olumsuzluk, zarar, ziyandan dernek ve dernek yönetimi, bilgi işlem( webmaster ) sorumluluk sahibi olmayıp. Sorumluluk hesabı kullanan şahsa aittir.

6.) Gerekli görüldüğünde resmi makamların yazılı izni ile birlikte yasal işlemlerde şahsa ait şifre ve bilgilerin yetkili birimlere verme hakkına dernek başkanı sahiptir.

7.) Sözleşmenin içeriğini değiştirme hakkı kullanıcılara önceden bildirmek şartıyla dernek başkanına aittir.

İşbu sözleşme 13.02.2015 tarihinde oluşturulmuş olup, sözleşmenin geçerliliği e-posta hesabı kullanan her şahışta geçerli olup, hesapları kullandıkları süre boyunca geçerli olacaktır.

Biyokimyagerler Derneği Yönetimi

2016 © İzmir Biyokimyagerler Derneği Her Hakkı Saklıdır.

Powered by keepvid themefull earn money